Listopad 2012

Chřipka

25. listopadu 2012 v 12:55 | Cadushkáá |  Caddushčiny textíky
Dostala jsem chřipku. Včera jsem neměla sílu na nic jiného než koukat na Cool na filmy o apokalypse. A potom na přiblblé seriály na Disney Channel. Bolela mě hlava a v krku, měla jsem plný nos. Dneska už se to trochu zlepšilo ale stejně doufám, že nepůjdu do školy. A když už tak ať mi mamka napíše omluvenku do těláku! Babička mě volá k obědu. Jéééžiš!!!:DDD Měli byste vidět tu porci co mi dala!! Bobeček bramborový kaše a jeden karbanátek. Ale vlastně zjišťuju že mi to v pohodě stačí!!! Nesnáším zimu!!!!!!!!!Smrrrrkkk!!
Servus!!

To co potřebuji..

24. listopadu 2012 v 9:46 | Cadushkáá |  Caddushčiny textíky
To co potřebuju je mít dobré kamarády na které se můžu vždycky spolehnout. To co potřebuju je mít nejlepší kámošku které můžu svěřit každé tajemnství. To co potřebuju je mít oddaného pejska, který mě má rád když ostatní jsou na mě naštvaní. To co potřebuju je hudba . To co potřebuju je mít rodinu která mě podrží. To co potřebuju je můj notebook Toshibáček na kolenou a po ruce kvalitní bílou čokoládu.

Twillight: Rozbřesk druhá část

24. listopadu 2012 v 9:24 | Caddushkáá |  Caddushčiny textíky
Minulej tejden sem byla s mojí nej kámoškou na Rozbřesku (2. části). A bylo to fakt DeLuxe. Akorát bylo odporný že si tam furt trhali hlavy! Joooo já vím že upíři se nedaj zabít jinak než kolíkem nebo useknutí hlavy!!!! Ale i tak. Rozhodně to byl ten nej film na kterým sem kdy byla. Kromě Sněhurky a lovce. Jo a ještě mi vadilo že sem seděla vedle divnýho chlápka co smrděěl po cigaretách!! Ale to není chyba filmu. Rozhodně všem doporučuju!!!!!!!!!!
Servus!!!