Prosinec 2012

P!nk má koncert!!

29. prosince 2012 v 16:31 | Cadushkáá |  Caddushčiny textíky
Zrovna jsem se dozvěděla že P!nk má koncert v Praze! Musím, musím tam jít. Je to někdy v červnu nebo červenci (přesné datum už jsem zapoměla) což je chvilku před mými narozeninami! Musím taťku přemluvit, prostě musím!!! On sám si byl v Praze na Foo Fighters. Víc už bych chtěla jedině na Lady Gagu. Jo a jinak na Vánoce jsme dostala notebook Toshiba Satellite na kterém právě píšu tenhle článek. Pak 1500 kč.

Konec světa

22. prosince 2012 v 18:13 | Cadushkáá |  Caddushčiny textíky
Čekali jste že bude konec světa ? A jak jste se mýlili co ? No ačkoliv je to totálně debilní, nesmyslná, kryploidní zpráva, tk NENÍ pravdivá ani náhodou ! Ale přisnejte se, koho už ten život zatraceně nebaví ? Dostávat pořád rány do zad, jako by se nic nemělo dít. Ale přitom vás to tak zasáhne, že nemůžete ani mluvit ! No a spousta lidí dostali život, prostě dostali život, vyrostli, dělají výšku, a marní si čas tím že třeba na youtube dávají videa o líčení ! A to sice není ztráta času, ale pijde i jako pitomost, pořád chtít každou kolekci a značku atd. Třeba :
"Hele, slyšela jsem, že v obchoďáku mají novou kolekci od Lancomu, půjdeš se mnou ?" holky přijdou dejme tomu třeba do Sephory, a jedna uvidí "No dívej SE !!! tuhle značku musím mít a tady tu taky . " tak něco takovýho mi přijde jako fakt ujetá hloupost !!! Chci tím celým článkem říct. Že každý si bere jako samozřejmost že žijeme, ale ani si neuvědomují, že to co dělají je úplná hovadina a že během toho času který do toho vložili, mohli udělat mnohem DŮLEŽITĚJŠÍ veci ney tohle.

Lidi si toho nevazi ! Packa

Ou jéééé!!!

15. prosince 2012 v 10:53 | Cadushkáá
JUPÍ!!! Dneska je můj šťastný den!! Na facebooku mi potvrdil žádost jeden káááááámoš:) takže mám 77 přátel!!!! Možná si myslíte že jsem (trochu) pověrčivá ale co? Sedmička je šťastný číslo!!! Ale dneska se stalo něco divnýho! Přišla mi esemeska (to není zas tak divný :D) od neznámýho čísla. Na začátku byl odkaz na něco s o2 a potom hora smajlíků. Nakonec tam bylo: jdeš na fb? Zavřela jsem ji a když jsem ji pak hledala nikde nebyla!!! Pořád jsem ji nenašla! Divné!!! Už jsem na fb napsala: TAk jo přiznejte se: kdo mi napsal tu divnou eSeMeSku? Myslím že tím začíná skvělé pátrání!!! Jsem Bond. Cadushkááá Bond!!! :D

Změna

10. prosince 2012 v 21:10 | Cadushkáá |  Caddushčiny textíky
Ahoj lidi !!! Já nejdem Caddie, ale jsem Packa! Já teď budu dělat my- bloggy s Caddie. Je to moje dobrá kámoška, tak doufám že hned u prvního článku nepohořím !!!!!! A je mi jedno jestli budete kritizovat, nebo budete kladní. My ten blog děláme pro ty lidi, které baví se svěřovat, se svými denními zážitky. :D Tak doufám TI co čtou od teď náš blog, tak že budou mít rádi nejen Caddie ale i měěěěěě !

Anette

9. prosince 2012 v 12:48 | Cadushkáá |  Caddushčiny textíky
Přesvědčila sem svou kámošku, aby sme měli tenhle blog společný a psali na něj obě. No...poslala sem ji eSeMeSkou heslo a jméno, ale jak vidím vy-píp-ala se na to. A kdyby tu někdy něco napsala (o čemž pochybuju) bude se asi jmenovat Anette.


Zdar:)

Totálně NEFÉR!!!

8. prosince 2012 v 18:26 | Cadushkáá |  Caddushčiny textíky
Dneska sme byli s mamkou v shopinu. Navštívili jsme Gate ( obě jsme zapřísáhlé Gejťačky) a já chtěla nádhernou barevnou mikinu. Jenže mamka řekla že je moc drahá (400 kč) a že by mi klidně mikinu koupila, ale nějakou teplou a ne takový "hadr".
Takže jsem vyšla s prázdnou (mamka se svetrem). Potom jsme šli do New Yorkeru a tam sem se zase dívala na mikinu a objevila jsem tam krásnou mikinu bez zipsu (takovou červenorůžovou). Dokonce tam měli eSko!!! Jaké štěstííííí!!! Mamka mi ji koupila a já celá zářila. Když jsme přišli domů tak jsme vybalili věci a poobědvali. Potom sem si chtěla mikinu vyzkoušet a zeptala sem se mamky kde je. Ona prý: Až na Vánoce!!
TOTÁLNĚ NEFÉÉÉÉÉÉR!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komiks :)

8. prosince 2012 v 18:13 | Cadushkáá |  Caddushčiny obrázky
:)